
In het kort
- Kantoorinrichting in Braine-l’Alleud, op 8 km van onze showroom
- Totaaloplossing: advies, meubilair, scheidingswanden, akoestiek, vloeren, verlichting
- Geschikt voor zowel MKB-bedrijven in het Parc de l’Alliance als voor kleine ondernemingen
- Merken zoals Vitra, Narbutas, Muuto en Thonet zijn beschikbaar om uit te proberen
- Eén projectmanager die het hele traject begeleidt, van ontwerp tot oplevering
Braine-l’Alleud, een combinatie van zakencentrum en lokale levendigheid
Het Parc de l’Alliance is een van de meest in het oog springende zakencentra van de gemeente: moderne kantoorgebouwen, hoofdkantoren van bedrijven en dienstverleners. Daaromheen telt het bedrijfsleven van Braine talrijke kleine bedrijven, vrije beroepen en zelfstandigen die werken vanuit kantoren op menselijke schaal.
Deze twee doelgroepen hebben niet dezelfde verwachtingen. Een hoofdkantoor in het Parc de l’Alliance streeft vaak naar de inrichting van grote kantoorruimtes en een verzorgde ontvangst. Een zelfstandige uit Braine wil een functioneel, aangenaam en goed doordacht kantoor op een beperkte oppervlakte. Dankzij onze nabijheid kunnen we gemakkelijk van de ene naar de andere doelgroep overschakelen, met dezelfde aandacht.
Wat wij de kantoren in Braine te bieden hebben
Het begint allemaal met een analyse van uw ruimte en uw gebruiksbehoeften. Onze interieurarchitecten stellen een ontwerp voor dat de beschikbare oppervlakte optimaal benut, of het nu gaat om een grote ruimte die moet worden ingedeeld of een klein kantoor dat moet worden geoptimaliseerd.
Het meubilair wordt afgestemd op uw werkelijke behoeften: ergonomische werkplekken, opbergruimte, vergader- of ontvangstmeubilair. De afwerking maakt het project compleet met scheidingswanden, akoestische maatregelen, vloeren, schilderwerk en verlichting. Aangezien Braine-l’Alleud op acht kilometer van onze showroom ligt, kunnen de opmetingen en de opvolging onmiddellijk plaatsvinden – een groot voordeel voor kleine projecten die een snelle reactie vereisen.
Nabijheid ten dienste van kortlopende projecten
Niet alle inrichtingsprojecten zijn grote bouwprojecten. Veel aanvragen uit Braine hebben betrekking op een gedeeltelijke herinrichting, het toevoegen van enkele werkplekken of het inrichten van een vergaderruimte. Bij dit soort projecten maakt de nabijheid het verschil: we komen snel langs om de maten op te nemen, we passen het ontwerp aan zonder dat we daarvoor steeds opnieuw moeten komen, en de doorlooptijd blijft kort. Dit is vaak de doorslaggevende factor voor een zelfstandige of een klein team om de stap te zetten.
Gemeenten in de omgeving van Braine-l’Alleud die worden bediend
Vanuit Nivelles bedienen wij Braine-l’Alleud en de omliggende gemeenten: Waterloo, Nivelles, Ittre, Lasne, Rhode-Saint-Genèse, Tubize en het zuiden van Brussel. Zie ook onze pagina kantoorinrichting in Waals-Brabant.
Veelgestelde vragen
Hoe ver bent u van Braine-l’Alleud verwijderd?
Onze showroom bevindt zich in Nivelles, op ongeveer 8 km afstand, oftewel zo’n tien minuten rijden. Dankzij deze nabijheid kunnen we snel ter plaatse zijn voor het opmeten en de opvolging.
Werkt u samen met zelfstandigen en kleine bedrijven?
Ja. Wij richten zowel een individueel kantoor als een kantoorruimte voor een KMO in. De begeleiding wordt afgestemd op de omvang van het project.
Bent u actief in het Parc de l’Alliance?
Ja, dat is een van de sectoren waarin we actief zijn in Braine-l’Alleud, namelijk bij projecten voor kantoren en ontvangstruimtes.
Zorgt u voor kleine herindelingen?
Ja. Het toevoegen van werkplekken, het inrichten van een vergaderruimte, een gedeeltelijke reorganisatie: deze korte projecten profiteren in het bijzonder van onze nabijheid.
Kan ik de meubels eerst uitproberen voordat ik ze koop?
Ja, in de showroom in Nivelles, op enkele minuten van Braine-l’Alleud, kunt u stoelen, bureaus en afwerkingen uitproberen.
